Typ nabídky

Minimální mzda

Měřící technik v laboratoři - Úžice - mzda od 35 000,-

referenční číslo: 53277 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do zavedené firmy, která cílí svůj zájem na udržitelnou budoucnost, elektromobilitu a s tím spojené produkty hledáme "Měřícího technika do laboratoře",
Příprava vzorků pro měření pomocí vodního paprsku. Testování a měření našich výrobků pomocí 3D rentgenové techniky a mikroskopu. Zpracování a analýza dat z provedených měření. Nastavení, údržba a drobné opravy testovacího vybavení. Sběr know-how při zahájení nového projektu. Spolupráce při řešení problémů. Různorodá práce s možností osobního rozvoje.

Požadujeme

Zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu jsou výhodou, ale nabídka je otevřená i pro absolventy. Znalost práce v Excelu a schopnost ovládat software měřících zařízení (počítače jsou pro tebe přátelé, ne nepřátelé). Aktivní přístup a touha po osobním rozvoji. Zručnost, zodpovědnost a preciznost ve vykonávání práce. Technické myšlení. Flexibilita ohledně pracovního času. Schopnost efektivně pracovat v týmu. Znalost anglického jazyka je výhodou.

Nabízíme

Mzdové ohodnocení odpovídající zkušenostem a dovednostem. Bonusy a prémie. Příspěvek na stravování ve výši 60 Kč/den. Příspěvek na dojíždění Příjemné pracovní prostředí s přátelskou atmosférou. 25 dnů dovolené. Možnost osobního růstu a seberealizace. Možnost účastnit se nového projektu. 13. plat
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba