Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechatronik strojů (45.000-55.000 KČ) | nutná angličtina

referenční číslo: 56923 | aktuálnost: 23.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technické vzdělání a toužíte po práci, která vás zavede do nejrůznějších koutů Světa? Pak je tato nabídka právě pro vás! Pošlete nám váš životopis a staňte se našim kolegou dobrodruhem!

Náplň práce

  • Komunikace s klienty a s kolegy
  • Diagnostika poruch strojů a výrobních linek
  • Zajištění náhradních dílů a oprav
  • Cestování za klienty jak v rámci EU tak i za její hranice
  • Instalace systémů a strojů do provozu
  • Zajišťování maximální klientské spokojenosti

Požadujeme

  • Vyučení v elektro/technickém oboru
  • Dobrá úroveň anglického nebo německého jazyka
  • Flexibilita a ochota cestovat za klienty i na 14 denní pracovní pobyt
  • Platné elektro oprávnění (vyhláška 50/1978)
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Výborné komunikační schopnosti jak v ČJ tak i v cizím
  • Sebevědomé a jisté vystupování, schopnost udržet klidnou hlavu a rychle jednat
  • PRAXE JAKO TECHNIK/MONTÉR VÝHODOU

Nabízíme

  • Půlroční zaškolení a přípravu
  • Práci v mezinárodní společnosti
  • 25 dní dovolené
  • Automobil pro cestování za zákazníky v ČR a SR
  • Firemní mobil, notebook a tablet
  • Příspěvky na stravu a penzijní připojištění

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Automobilový průmysl

Oblíbené nabídky (1)