Typ nabídky

Minimální mzda

Mechatronik náběhu robotických linek (70-90.000 Kč)

referenční číslo: 55566 | aktuálnost: 03.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenost s ovládáním robotů ve výrobě? Znáte pneumatické systémy, máte zkušenost s automatickými linkami a zajímá vás jejich instalace?

Pak hledáme právě Vás!

Nadnárodní výrobní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MECHATRONIK NÁBĚHU ROBOTICKÝCH LINEK (70-90.000 Kč)

Náplň práce

  • Zajištění provozu linky
  • Údržba elektrotechnických zařízení
  • Provádění oprav strojů
  • Diagnostika poruch
  • Pneumatické instalace
  • Čtení ve výkresové dokumentaci

Požadujeme

  • Zkušenost s ovládáním/údržbou robotů
  • Znalost mechatroniky, pneumatiky a senzoriky
  • Vyhlášku 50 §6 (příp. §6 dle NV 194/2022 Sb.)
  • Ochotu pracovat ve směnném provozu (12 hod.)
  • Zkušenost s automatickými linkami výhodou

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Roční odměny
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Kafeterii
  • Termín nástupu: IHNED/dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika