Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechatronik (50-60.000 KČ)

referenční číslo: 50727 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti ve strojírenské oblasti nebo byste je naopak chtěly získat? Nechybí vám znalost hydrauliky a pneumatiky? Chcete být součástí zajímavých zahraničních projektů? Tak v tom případě hledáme právě Vás! Zašlete mi Váš životopis a staňte se součástí skvělého týmu!

Nadnárodní společnost hledá posilu na pozici:

MECHATRONIK (50-60.000 Kč)

Náplň práce

  • Údržba a řešení poruch zařízení
  • Spolupráce na projektech
  • Vylepšení procesu vybavení
  • Spolupráce na vývoji nových zařízení
  • Optimalizace údržby v interním softwaru

Požadujeme

  • SŠ vzdělání v oblasti strojírenství
  • Znalost pneumatiky a hydrauliky podmínkou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Znalost MS Office
  • ŘP sk. B
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Vhodné i pro šikovné absolventy

Nabízíme

  • Stabilní práce v mezinárodním prostředí
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Multisport karta
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na sportu, kulturu a vzdělávání
  • Místo výkonu práce: 5 km od Hodonína
  • Nástup možný ihned

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Technika, elektrotechnika