Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik/údržbář v Ostravě

referenční číslo: 43118 | aktuálnost: 31.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme mechaniky/údržbáře pro společnost, která se zabývá výrobou brzdových systémů do aut s nástupním bonusem 15.000 Kč. Nástup je rovnou do kmene firmy!
Servis strojů a zařízení Výměna a montáž mechanických částí strojů Zajištění preventivní a běžné mechanické údržby na výrobě Provádění mechanických aktualizací výrobních zařízení

Požadujeme

SOU s technickým zaměřením Manuální zručnost Zkušenost technickou dokumentací Praxe na obdobné pozici je výhodou Ochota pracovat v nepřetržitém provoze

Nabízíme

Mzda 28.000 Kč – 32.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce Náborový bonus 15.000 Kč Příspěvek na dopravu 650 Kč – 2.500 Kč (dle km vzdálenosti bydliště) Dotované obědy (35 – 45 Kč za celý oběd) Docházkový bonus až 30.000 Kč Příspěvek na penzijní pojištění Multisport karta Nástup ihned do kmene Týden dovolené navíc Smlouva na HPP Kafeterie Benefit Plus 6.000 Kč ročně
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 34 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Řemesla, výroba, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl