Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik - silniční stavební stroje/vozidla

referenční číslo: 2000246924 | aktuálnost: 17.06.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Jste manuálně zručný, máte technické myšlení a rád dotahujete věci do konce? Ano? Pak pro Vás máme pracovní nabídku. Konkrétně nabízíme pozici Mechanik pro servis a údržbu silničních stavebních strojů a vozidel.

Vaše náplň práce:

  • Na starost dostanete vozidla a různorodé silniční stavební stroje a zařízení (válec, finišer, nakladač, záložní zdroje energie, kompresor apod.), které od Vás budou potřebovat servis a opravy
  • Budete komunikovat s uživateli strojů a s kolegy napříč firmou, abyste jim řekl, jak se mají ke strojům chovat, a měl tak co nejméně starostí
  • Na některé opravy na stavby budete vyjíždět rovnou z domova, proto dostanete i pojízdnou dílnu vybavenou kompletním kvalitním nářadím a pomůckami

Očekáváme:

  • Neleknete se i opravdu velkých strojů a rád se ponoříte do jejich útrob
  • Již jste nějaké stroje/vozidla opravoval a poté byly schopné provozu
  • Jste manuálně zručný a máte technického a logického ducha v dobré kondici
  • Rádi se učíte nové věci
  • Máte běžnou uživatelskou znalost práce na PC
  • Dokážete zorganizovat a vykomunikovat vše, co potřebujete. A to za plné podpory a spolupráce s mistrem dílny, ostatními kolegy a mechaniky z externích autorizovaných servisů
  • Dokážete řídit vozidla sk. B, sk. C by byla výhodou
  • Jste připraven cestovat v rámci Čech a Moravy v případě potřeby

Nabízíme:

  • Práci v přátelském kolektivu stabilní společnosti
  • HPP, plný úvazek (možnost i zkráceného úvazku)
  • Vzdělávání a profesní rozvoj podporovaný společností (jazyková a odborná školení, podpora digitalizace, LEAN, apod.)
  • Zaškolení a další podporu od zkušených kolegů samozřejmostí
  • Plat se skládá ze základního platu 218 Kč/h + motivační složka (až 25 %)
  • Stravenkový paušál 103 Kč
  • Dotovanou Multisport karta
  • 20 dní dovolené + 5 dní osobního volna
  • 3 sick days/rok
  • Po roce příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní pracovní pomůcky (notebook, mobilní telefon iPhone, iPad), kvalitní nářadí a pomůcky
  • Pracovní doba pondělí – čtvrtek 7:00 – 16:00h, pátek 7:00 – 13:30h, případně možnost individuální domluvy, víkendy a svátky volné
  • Místo výkonu práce: dílna – Praha - Západ / Středokluky, výjezdy na stavby v rámci Čech (v případě akutních případech občasná výpomoc kolegům i Morava)

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Středokluky,

Region: Středočeský kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství

Profese: automechanik, servisní technik, mechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday