Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik servisák 60.000kč + auto

referenční číslo: 56907 | aktuálnost: 19.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se servisem a montážemi strojů? Vyznáte se v elektrice, mechanice, jste manuálně zruční? Setkali jste se při montážích také s jednoúčelovými stroji? Hledáme parťáky servisáky, komunikace s klienty na denní bázi! Pokud vás náplň práce oslovila neváhejte a pošlete svoje CV a povíme si více!

Náplň práce

  • Stavba a servis strojů
  • Montážní, mechanické, elektrické a pneu práce
  • řešení závad a reklamací
  • Komunikace a zpětná vazba pro kolegy z konstrukce

Požadujeme

  • SŠ technického směru - strojní nebo elektro
  • Praxe v montáži jednoúčelových zařízení
  • čtení 3D technické dokumentace
  • Orientace ve schématech
  • Angličtina základní
  • ŘP B

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba u stabilního zaměstnavatele
  • Auto i k osobnímu užití
  • Mobilní telefon i k osobnímu užití
  • Mladý kolektiv
  • Bonusy
  • Občerstvení na pracovišti
  • Spolupráce na mezinárodních projektech
  • Možnost cestování do zajímavých destinací
  • Odborná školení
  • Místo práce: Brno + výjezdy po republice

Mzda: 45 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Strojírenství, Automobilový průmysl

Oblíbené nabídky (64)