Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik/seřizovač svařovacích robotů (35-40.000 Kč) okres Benešov

referenční číslo: 51371 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru a nechybí Vám manuální zručnost? Zajímá vás práce se svařovacími roboty?

Pak nám pošlete Váš životopis!

Nadnárodní stabilní společnost hledá posilu do svého týmu na pozici:

MECHANIK/SEŘIZOVAČ SVAŘOVACÍCH ROBOTŮ (35-40.000 Kč) okres Benešov

Náplň práce

  • Seřizování svařovacích robotů (KUKA a Motoman)
  • Provádění oprav na robotech
  • Pravidelná údržba výrobní linky
  • Identifikace poruch na strojích
  • Spolupráce v týmu mechaniků

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (PO-PÁ), volné víkendy
  • Znalost robotiky či obloukového svařování výhodou

Nabízíme

  • 20 dnů dovolené
  • Volné víkendy
  • Příspěvek na stravování
  • Závodní jídelnu
  • Pracovní smlouvu na plný úvazek
  • Zázemí stabilní a dynamické společnosti
  • Vhodné i pro absolventy
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Benešov u Prahy

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl