Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik-seřizovač (formy)

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22971000778 | aktuálnost: 27.04.2024

MOTOR JIKOV Fostron a.s.

Upřesňující informace

Požadované vzdělání: střední odborné (obor mechanik-seřizovač, frézař, obráběč kovů apod.).
Pracovní náplň: čtení výkresové dokumentace; stanovení pracovních postupů, metody obrábění; výroba součástí z kovových materiálů; ošetřování a údržba příslušného vybavení, stroje; příprava pracovního procesu, seřízení funkce stroje, upnutí obrobku; kontrola nástrojů, nastavení a seřízení stroje.
Požadujeme: znalost měřidel (posuvka, mikrometr); délku praxe v oboru alespoň 1 rok; zodpovědnost za odvedou práci; spolehlivost, flexibilitu, samostatnost; loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: dobré platové podmínky včetně systému odměn; možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.
Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené; odměny za pracovní věrnost firmě;
příspěvek na penzijní připojištění; sociální výpomoc v mimořádných životních situacích;
bezúročné půjčky na bytové účely; příspěvek na závodní stravování.
Nástup: ihned.
Místo výkonu práce: České Budějovice.
Zkušební doba: 3 měsíce.
Kontaktní osoba: Blanka Novotná- tel.
389 016 222, 602 355 341; e-mail bnovotna@mjgroup.cz.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice, 37004

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity