Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik - seřizovač/ elektrikář

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 21959280787 | aktuálnost: 27.04.2024

AEROXON s.r.o.

Upřesňující informace

POŽADUJEME: vyučení, technická znalost výhodou
NÁPLŇ PRÁCE: oprava a údržba výrobních zařízení, údržba a seřizování elektro příslušenství
NABÍZÍME: pracovní smlouva na dobu neurčitou, pracovní doba 37,5 hodiny týdně, výkonnostní prémie nad rámec základní mzdy, příjemné pracovní prostředí, stravování v areálu s příspěvkem zaměstnavatele nebo stravenky, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy, školení, 13. a 14. plat, příspěvek na zdraví, příspěvek na dopravu, měsíční příspěvek na penzijní spoření, mimořádné odměny, bonus za docházku, firemní akce (letní a zimní oslava)
KONTAKT: p. Martina Řezanková - personální oddělení, tel. 724 529 897, martina.rezankova@aeroxon.cz, p. Petr Flaks, tel. 702046650, email: petr.flaks@aeroxon.cz

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Dr. Sedláka 827, Klatovy, 33901

Region: Plzeňský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy