Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik-Seřizovač

referenční číslo: 53956 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte zajímavou pracovní příležitost technického směru? Chcete být součástí unikátního projektu kvalitních značkových produktů? Mechanik seřizovač je zkrátka obor, ve kterém se najde každý, kdo si rád hraje a nebojí se výzev. Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou a k tomu další zaměstnanecké benefity. Zaujaly Vás tyto řádky? Dejte nám o sobě vědět.
Seřizování a údržba výrobních linek Různrododé činnosti z oblasti mechaniky nebo z elektrotechniky U nás uplatníte znalosti pneumatických systémů pro výrobní linky.

Požadujeme

Výuční list v mechanickém nebo elektrotechnickém oboru
Zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobních linek výhodou
Zkušenosti z potravinářské výroby
Základní znalosti pneumatických systémů pro výrobní linky

Nabízíme

Dlouhodobé pracovní uplatnění v lokalitě Praha východ Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou Jedinečnou příležitost být součástí zajímavého projektu v gastronomii Možnost uplatnit praxi z potravinářské výroby a zkušenosti se seřizováním a údržbou výrobních linek Parkování a svozy zajištěny Benefity pro volný čas: zdarma vstupy ZOO Praha, Botanická zahrada, aquapark, MultiSport karta Vzdělávací a teambuildingové akce. Dobré jídlo během celého dne a slevy na produkty a jídlo s sebou. Super kolektiv profesionálních kolegů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Výroba, průmysl