Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik-seřizovač

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28525900748 | aktuálnost: 27.04.2024

MOTOR JIKOV Slévárna a.s.

Upřesňující informace

Pracovní náplň:
- seřizování robotizovaných pracovišť,
- kontrola a nastavení parametrů procesu,
- přestavby a montáže různých typů projektů,
- kontrola a údržba pracoviště,
- řízení menšího počtu pracovníků a organizace směn,
- základy pneumatiky a hydrauliky,
- znalost hydraulických prvků,
- znalost měřidel (posuvka, mikrometr),
- čtení výkresové dokumentace,
- práce se strojnickými tabulkami.
Vzdělání: střední odborné, požadovaná praxe v oboru 1 rok.
Požadavky: zodpovědnost za odvedenou práci, spolehlivost, flexibilita, samostatnost, loajálnost vůči firmě.
Nabízíme: možnost dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace, dobré platové podmínky včetně systému odměn.
Zam. benefity: 5 týdnů dovolené, odměny za pracovní věrnost firmě, příspěvek na penzjiní připojištění, sociální výpomoc v mimořádných životních situacích, bezúročné půjčky na bytové účely, příspěvek na závodní stravování.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Místo pracoviště: Kněžskodvorská 2277/26, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince