Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik, *pouze ranní směna*, práce v čistém prostředí (LUN.)

referenční číslo: LUN. | aktuálnost: 24.08.2018

PRAGMA personální agentura s.r.o.

V případě zájmu neváhejte volat na 734 231 219 nebo rovnou zašlete svůj životopis na olomouc@e-pragma.cz

Těšíme se na Vás!

Lucie Nová, PRAGMA personální agentura

Náplň práce

edná se o výrobu/opravu/kontrolu jakosti vojenské techniky
pouze ranní směna, po-pá
8 nebo 12-ti hodinové směny

Požadujeme

vyučení v oboru (atomechanik a obdobné)
zodpovědnost, pracovní nasazení
manuální zručnost
praxe v oboru

Nabízíme

odpovídající mzdové ohodnocení
132 Kč/hod
pravidelný výplatní termín
možnost čerpání týdenních záloh
zajištění firemního oděvu a obuvi
dlouhodobá spolupráce ve stabilní společnosti
velmi čisté a příjemné pracovní prostředí

Místo pracoviště: Šternberk,

Region: Praha, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Středočeský kraj, Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl

Profese: mechanik

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity