Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik pneu a hydrauliky

referenční číslo: 52996 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do výrobní firmy v Chomutově (zakázková výroba) zabývající se výrobou hydrauliky, pneu a těsnění hledáme vhodného kandidáta na pozici Mechanika pneu a hydrauliky.
montážní a servisní práce v naší výrobní hale a v prostorách našich zákazníků montáž a opravy hydraulických / pneumatických systémů a jejich prvků opravy hydraulických válců spolupráce s ostatními členy našeho týmu Práce jen na ranní směny Práce na zakázkách (nesériová výroba)

Požadujeme

výuční list nebo SŠ vzdělání ideálně v oboru strojní nebo elektro řidičský průkaz skupiny B manuální zručnost samostatnost při řešení technických problémů schopnost komunikovat a spolupracovat s kolegy a zákazníkem při řešení technických problémů orientace na výkon a kvalitu práce znalosti v oboru hydrauliky či pneumatiky (výhodou) jeřábnický / vazačský průkaz (výhodou) svářečský průkaz (výhodou)

Nabízíme

odpovídající platové ohodnocení s bonusovou složkou mzdy firemní i externí vzdělávání a školení profesní růst, školení 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování 100,-Kč / den plně hrazený zaměstnavatelem (stravenková platební karta) poukázky do vybraných obchodů v hodnotě 3000,-Kč / rok příspěvek na dovolenou až 6500,-Kč / rok příspěvek k životnímu a pracovnímu jubileu, příspěvek u příležitosti narození dítěte výhodný firemní mobilní tarif i pro rodinné příslušníky
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl