Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik, opravář zemědělských a lesnických strojů a zařízení

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 22849920722 | aktuálnost: 02.05.2024

CIME, s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: servis a opravy zemědělských strojů, diagnostika a opravy elektronických závad, záruční a pozáruční servis, opravy na dílně i výjezdy k zákazníkům, předprodejní příprava nových strojů
Požadavky: vzdělní v technickém směru se zaměřením na opravy zemědělských strojů nebo v oboru automechanik, elektromechanik, mechanik dopravních prostředků, stojů a zařízení, základní znalost práce na PC, řidičské průkazy sk. B a T (C a E výhodou), svářečský průkaz, strojní průkaz a průkaz na vysokozdvižný vozík výhodou.
Kontakt možný telefonicky v pracovnídny 7:00 - 15:00.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC základy práce s PCPHP_EOLZkoušky svařování Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C výhodouPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E výhodouPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)

Místo pracoviště: K Silu 1426, Pelhřimov, 39301

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince