Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik, opravář, skladník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29249780708 | aktuálnost: 04.05.2024

ZÁLESÍ a.s.

Upřesňující informace

Požadujeme:
- vyučení v oboru
- samostatnost
- odborné technické znalosti, případně praxe v oboru
Náplň práce:
- jde o opravy a údržbu zemědělské a komunální techniky, včetně diagnostiky závaz
- předprodejní kompletace a servis strojů
- komunikace se zákazníky
Nabízíme:
- náborový příspěvek 10.000 Kč
- příspěvek na stravování, penzijní připojištění, 25 dní dovolené po roce zaměstnání, odměna za pracovní a životní jubilea
Kontakt: telefonicky 6.30 - 15 nebo e-mailem
Krajčová Miroslava, tel.: 577 155 224, 601 122 323, e-mail: person@zalesi.cz

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 33 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Zemědělská 1600, Žamberk,

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy

ZÁLESÍ a.s.