Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik nákladních a užitkových vozů

referenční číslo: 1604220777 | aktuálnost: 08.01.2023

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, který je autorizovaným servisem IVECO, STEYR a CASE CONSTRUCTION a od počátku své činnosti se orientuje na poskytování opravárenských služeb autodopravcům, prodej náhradních dílů a prodej nových vozidel AVIA a IVECO, hledáme vhodné kandidáty na pozici Mechanik nákladních a užitkových vozů.

Náplň práce:

  • činnosti automechanika nákladních a užitkových vozů, dále stavební a zemědělské techniky
  • práce na svěřených zakázkách při opravách převážně stavební a zemědělské techniky
  • práce na dílně
  • spolupráce s přijímacím technikem servisu na průběhu opravy
  • jedná se provádění servisních prací, garančních oprav i generálních oprav techniky
  • předprodejní příprava nových vozů a strojů
  • práce v jednosměnném provozu (7:00-15:30)

Požadujeme:

  • vyučení v oboru automechanik nebo praxe v opravách nákladních automobilů či strojů
  • praxe na pozici (výhodou), nabídka je vhodná i pro absolventy
  • řidičský průkaz: sk. B nutný, dále sk. C, T – výhodou
  • znalost práce na PC
  • pracovitost, spolehlivost, zájem zdokonalovat se v oboru
  • komunikativnost a pozitivní přístup k zákazníkům

Nabízíme:

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • motivující mzdové ohodnocení, odvozené od množství a kvality provedené práce
  • pracovní prostředí s technickým vybavením, přidělení osobního nářadí
  • pravidelné školení v novinkách v oboru, zvyšování kvalifikace
  • možnost konzultovat opravy s technickou podporou
  • možnost získat speciální průkazy – např. VZV, jeřáby, strojnický průkaz
  • čištění pracovních oděvů zajišťuje firma
  • čisté sociální a společenské zázemí
  • příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný ihned
  • místo výkonu práce: Most

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Místo pracoviště: Most,

Region: Ústecký kraj

Obor: Strojírenství, Zemědělství, lesnictví, Automobilový průmysl

Profese: automechanik, mechanik, strojní zámečník, technik, nástrojař

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení