Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik/mechanička

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29091680796 | aktuálnost: 27.04.2024

EXCALIBUR ARMY spol. s r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce: demontáž vozidel; oprava dílů, podskupin a příslušenství; montáž vozidel včetně nastavení a seřízení.
Požadavky: vyučení v oboru automechanik, opravář zemědělských strojů apod.; manuální zručnost; fyzická zdatnost; výpis z rejstříku trestů; spolehlivost; praxe v oboru výhodou
Zaměstnanecké výhody: stravenky v hodnotě 140 Kč (99,50,- příspěvek zaměstnavatele), roční bonusy, příspěvek na penzijní spoření, MOL karta
Vhodné pro absolventy.
První kontakt e-mailem, telefonicky (07:00 - 15:00).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: v případě zájmu cizinců

Požadované jazykové znalosti

Český

Mzda: 26 000 - 32 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Tovární 1553, Přelouč, 53501

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy