Typ nabídky

Minimální mzda

Mechanik junior/senior - pohodový kolektiv

referenční číslo: 44341 | aktuálnost: 23.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Kdyby nebyl fousatý Rumcajs ševcovského cechu a neurazil by svojí upřímností jeden z údů Humpálova, což následně vedlo k cechu loupežnickému - jistě by byl šikovným seřizovačem u nás a na bambitku s žaludy by mohl už úplně zapomenout, jelikož my uvítáme schopné paže, bystrou mysl a ochotu práce na 3 směny! Máš chuť to u nás zkusit? Pak mi zašli životopis a můžeš zvolat PAPRLAPÁ!

Náplň práce

  • Stejně jako Rumcajs měl dokonale opečovávané botky - ty se se stejnou péčí budeš věnovat nastavení, seřízení a údržbě svých strojů a forem
  • Budeš odstraňovat závady, jako Rumcajs škůdce ve svém lese
  • Budeš si vše řádně zapisovat a dokumentovat, aby vrchnost neměla jediné výtky

Požadujeme

  • SOU/SŠ - nejlépe strojí
  • Předchozí poctivé řemeslo seřizovače nebo mechanika - ale Cipísky všechno naučíme
  • Znalost technické dokumentace, jako mýtin v Řáholci
  • Šikovné ruce, bystrý úsudek, veselou náturu
  • Ochotu pracovat ráno, odpoledne i v noci
  • Chuť být stále lepším
  • Rumcajs pracoval sám, ale s Mankou s Cipískem jsou ten nejlepší tým - totéž platí u nás
  • Přijde ti vhod oprávnění na stroje, jako vlastní vůz, VZV nebo jeřáb - bude se ti hodit

Nabízíme

  • Nástupní plat 33.000 Kč pro Cipísky/ podle umu řemesla
  • Pravidelně ti plat za poctivé řemeslo navyšujeme
  • Pokud jsi šikovný - nedostaneš šiškou, ale prémie
  • Hlady tě nenecháme
  • Stravenky ti taky dáme
  • Za směnnost tě odměníme
  • 25 dnů k odpočinku poskytneme
  • Nemusíš používat ozvěnu, ale můžeš využít zvýhodněného tarifu ke svému volání
  • Nebydlíme v jeskyni, ale i tak jsme tu skvělá rodina!
  • Místo práce: Kouzelný Jičín

Mzda: 33 000 - 48 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl