Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik

referenční číslo: 36143 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Mechanik

Náplň práce

Opravy a údržba strojů ve výrobě Práce v týmu i na svěřeném úseku Práce s nástroji a využití náhradních dílů

Požadujeme

Technické vzdělání v oboru mechanik/seřizovač, popř. automechanik
Praxe ve výrobní společnosti velkou výhodou
Manuální zručnost
Znalosti pneumatiky, hydrauliky a průmyslové automatizace výhodou
Pečlivost a spolehlivost

Nabízíme

zaměstnání na dobu neurčitou mzda dle zkušeností 5 týdnů dovolené bonusy příspěvek na penzijní připojištění zvýhodněné stravování cafeterie na volnočasové aktivity příjemné/klimatizované pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl