Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanik

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17090300797 | aktuálnost: 16.06.2024

Fetter + Spiritini s r.o.

Mechanik

Upřesňující informace

Přijmeme mechanika do dvousměnného provozu při balení čokolády.
- Náplň práce: ošetřování a údržba plněautomatických strojů a zařízení, zjišťování poruch a provádění oprav, servis strojů, montáž a demontáž zařízení a strojů, ruční opracovávání strojních součástí, svářečské práce, strojní obrábění nebo také zpracování náčrtků a podkladů.
- Požadavky: základní znalost AJ nebo NJ, zkušenosti se vzduchovým ovládáním, znalosti v oblasti mechatroniky výhodou, svařovaní metodou WIG výhodou.
Platové ohodnocení se bude odvíjet od úrovně zkušeností a dovedností.
Pro více informací kontaktujte Růžičková Pavlína, tel.: +420 739 374 926, e-mail: pavla.ruzickova@fetter-service.de

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Nebahovská 68, Prachatice, 38301

Region: Jihočeský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity