Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanický inženýr | specialista linek a údržby

referenční číslo: 54819 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného kandidáta, který se zapojí do budování závodu - bude se zaobírat nákupem zařízení, jeho implementací do výroby a posléze o efektivitu zařízení ve výrobě. Pokud máte zkušenosti na obdobé pozici, dorozumíte se anglicky, dejte mi o sobě vědět. Ráda s Vámi proberu detaily pozice. Těšit se můžete na atraktivní mzdu a prima kolegy, co táhnou za jeden provaz.
Starost o zařízení haly: výběr vybavení, instalace, ladění, uvedení do provozu, údržba Podílet se na návrhu a konstrukci automatizovaných výrobních linek Pomáhat při navrhování procesů a výběru zařízení, spolupracovat s odděleními nákupu zařízení Spolupráce při přejímkách Tvorba dokumentů o zařízení, pracovní postupy, návody k obsluze, plány školení Ve výrobním provozu odpovědnost za zajištění efektivního, hospodárného a bezpečného provozu zařízení, zajištění plynulosti výroby Neustálé zlepšování provozní způsobilosti výrobního oddělení

Požadujeme

Zkušenosti s návrhem layoutů, implementací zařízení do výroby Vzdělání v oborech mechaniky nebo automatizace Porozumění procesům výroby a strojních zařízení Znalost CAD systémů velkou výhodou Znalost AJ - lepší B1 Proaktivita, týmovost

Nabízíme

Atraktivní mzda Flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days Stravenkový paušál Notebook, telefon i k soukromým účelům Smlouva na dobu neurčitou Možnost seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl