Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Mechanici a opraváři autobusů a nákladních vozidel

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 17019130733 | aktuálnost: 28.04.2024

ZLINER s.r.o.

Upřesňující informace

Náplň práce:
• diagnostika závad autobusů a nákladních vozidel (pracujete se zkušenými kolegy, případná pomoc od technologů)
• servis a opravy vozidel v rámci záručního a pozáručního servisu
Požadujeme:
• výuční list se zaměřením automechanik, autoelektrikář nebo diagnostik
• pokud nebude výuční list v oboru, tak praxe v oboru min. 2 roky
• technická znalost automobilů,
• ŘP B
• manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
• vysoké pracovní nasazení
• časová flexibilita
Nabízíme:
• stabilní práci v prosperující firmě
• odborné vzdělávání ve spolupráci IVECO a TATRA
• odpovídající platové ohodnocení od 28 000Kč v závislosti na vykonávané práci, po zapracování možnost i vyšších výdělků• místo výkonu práce: Zlín
• pracovní doba PO-PÁ od 6.00 do 14.30 hod., o víkendech a svátcích nepracujeme
• příspěvek na stravování, zajištěno stravování a občerstvení na pracovišti
• příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ( 700Kč/měsíc)
• dovolená 5 týdnů
• možnost ubytování
• firemní rekreační zařízení

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 28 000 - 35 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: třída Tomáše Bati 283, Zlín, 76302

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity