Typ nabídky

Minimální mzda

Materiálový specialista - imds koordinátor

referenční číslo: 15287 | aktuálnost: 12.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Výrobní společnost působící v automotivu hledá novou posilu na pracovní pozici IMDS Koordinátor. Máte 2 roky praxe na stejné či obdobné pozici, hovoříte anglickým nebo německým jazykem na komunikativní úrovni? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!!

Náplň práce

* Příprava podkladů pro pravidelný reporting v IMDS * Organizace a správa databáze IMDS * Sledování změn v technické dokumentaci * Spolupráce na opatření nedostatků v IMDS * Administrace a správa IMDS

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (bakalářské/ magisterské – technického směru
  • 2 roky praxe
  • Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
  • Orientaci v IATF 16949 a ISO 14001
  • Stresovou odolnost
  • Organizační schopnosti

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr
  • Vzdělávací kurzy
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost seberealizace a profesního růstu
  • Firemní benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Fexipasy
  • Místo výkonu práce: Chomutov

Mzda: 25 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Strojírenství