Typ nabídky

Minimální mzda

Máte praxi v opravě elektroniky? Vydělejte si v Ostravě!

referenční číslo: 28951 | aktuálnost: 13.04.2021

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s opravami elektroniky a snahu zlepšovat se v nových moderních technologiích? Hledáme šikovné kolegy do našeho týmu, přidejte se k nám!
Analýza vadného produktu Časová kontrola analyzovaných produktů Dodržení kvality a pracovních postupů Aktivní spolupráce s ostatními odděleními Evidence/report do interního systému

Požadujeme

Dobrá znalost elektroniky/praxe v opravě (podmínkou) Zkušenost s měřícími přístroji - multimetr, osciloskop (výhodou, nikoliv podmínkou) Analytické a logické uvažování Manuální zručnost a dobrý zrak Schopnost učit se novým technologiím Schopnost pracovat pod tlakem

Nabízíme

Jednosměnný provoz s volnými víkendy Práce probíhá v moderní klimatizované hale v Ostravě Měsíční výdělek až 23.000,-Kč Nástupní bonus 5.000,-Kč Bonusy za docházku Výkonnostní bonus Příspěvek na dopravu Možnost závodního stravování Pokud si dočetl inzerát až sem a splňuješ všechny předpoklady, zašli mi životopis pomocí tlačítka níže!
Těším se na spolupráci.

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl