Typ nabídky

Minimální mzda

Máš rád práci v pohybu? Hledáme šikovné skladníky!

referenční číslo: 5a902e00babecf06966efdcc | aktuálnost: 05.01.2019

Adecco spol. s r.o.

Chcete pracovat v automobilovém průmyslu? Mít jistotu mzdy a zázemí stabilní společnosti? Přidejte se k nám!

Náplň práce

  • Naskladňování/vyskladňování autodílů
  • Obsluha paletového vozíku
  • Práce se skenerem a terminálem

Požadujeme

  • Fyzickou zdatnost a dobrý zdravotní stav
  • Spolehlivost
  • Komunikativnost v ČJ
  • Ochotu pracovat na 3směnný provoz

Nabízíme

  • Hlavní pracovní poměr s nástupem ihned nebo dle dohody
  • Stabilní zaměstnání v automobilovém průmyslu
  • Mzdu 20 000,- + 5000,- Kč bonusy za produktivitu  + příplatky za víkendy 3000,- - Můžete si měsíčně vydělat 28 000,-
  • Stravenky v hodnotě 80 Kč
  • Dobrá dopravní dostupnost v blízkosti metra
  • Osmihodinové směny

Místo pracoviště: Praha 13,

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika

Profese: skladník, skladník/manipulant

Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Stravenky/příspěvek na stravování

Vhodné pro: Absolventy