Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový specialista/ka pro tvorbu obsahu a fotografování

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29382820767 | aktuálnost: 08.06.2024

FARE, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Jsme tradiční firma s 30letou historií, která vyrábí tradiční a barefoot obuv. Sídlíme ve Valašských Kloboukách a do našeho týmu hledáme kreativního a nadšeného kolegu na pozici Marketingový specialista pro tvorbu obsahu a fotografování.

Náplň práce:
- Focení produktů pro sociální sítě a webové stránky
- Natáčení produktových videí
- Postprodukce fotografií a videí
- Tvorba a správa propagačních materiálů
- Vytváření a publikace příspěvků na sociálních sítích (Facebook, Instagram, TikTok, YouTube)
- Práce s administrací e-shopu
- Tvorba a rozesílka newsletterů
- Práce s interním systémem

Požadujeme:
- Chuť učit se novým věcem a sledovat trendy v oblasti sociálních médií
- Samostatnost a iniciativu při práci na svěřených i vlastních projektech
- Schopnost tvořit poutavý a kreativní obsah
- Silné dovednosti ve fotografování a postprodukci
- Praxe v online prostředí výhodou
- Znalost anglického jazyka
- Dovednost psát marketingové texty

Nabízíme:
- Práci v dynamickém a kreativním prostředí s možností seberealizace
- Příležitost pracovat v tradiční firmě s dlouholetou historií
- Podporu při osobním i profesním rozvoji
- Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí ve Valašských Kloboukách

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, zašlete svůj životopis a motivační dopis na sustek@fare.cz. Těšíme se na vaši odpověď!

Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, příspěvek na penzijní připojištění, sick days

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Brumovská 1031, Valašské Klobouky, 76601

Region: Zlínský kraj

Obor: Administrativa

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita