Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový specialista

referenční číslo: 54836 | aktuálnost: 28.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste kreativec s výbornými komunikačními a organizačními dovednostmi? Pak hledáme právě Vás!
Vaším úkolem bude primárně organizace firemních akcí a tvorba příspěvků a marketingových materiálů jak pro online tak offline svět. Ve spolupráci s dalšími týmy budete zajišťovat vše potřebné k účastni společnosti na veletrzích nebo konferencích. Dále budete ohledně marketingových záležitostí komunikovat s našimi obchodními partnery (i těmi zahraničními). Spravovat budete kalendář akcí, firemní sociální sítě, firemní časopis a síť překladatelů.

Požadujeme

Náš tým doplní pohodový parťák se zkušenostmi z oblasti marketingu, který má velmi dobré komunikační dovednosti jak v češtině, tak i v angličtině. Podstatná je pro nás také dobrá znalost balíčku Microsoft Office a alespoň středoškolské vzdělání s maturitou.

Nabízíme

Různorodou pracovní náplň v příjemném kolektivu sehraného týmu. Ročně týden dovolené navíc a k tomu 3 dny zdravotního volna. Telefon a notebook, které můžete využívat i k soukromým účelům. Bonusy ke mzdě vyplácené ročně. Další příspěvky, např. na stravování, na MultiSport kartu a slevy u partnerů. Podporu osobního rozvoje, např. formou jazykových kurzů.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Marketing, reklama, public relations