Typ nabídky

Minimální mzda

Marketingový manažer – správa webu, tvorba marketingového obsahu

referenční číslo: 54832 | aktuálnost: 16.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví vás činnosti související s marketingem a propagací a hledáte novou pracovní příležitost? Vyhledáváte rozmanitou náplň práce a poradíte si i s technickými výzvami jako je správa webu, tvorba katalogů apod.? Pokud ano, chtěla bych vám představit pracovní nabídku na pozici Marketingový manažer pro ryze českou společnost PUMPA, která se zabývá prodejem a servisem čerpadel.
administrace webových stránek s e-shopem – včetně jazykových mutací správa sociálních sítí vytváření obsahu webu, katalogů a bannerů (nafocení produktů, tvorba textů, příprava newsletterů) spolupráce s externími dodavateli a partnery komunikace s českými i zahraničními klienty

Požadujeme

alespoň středoškolské vzdělání znalost práce v programech Photoshop, InDesign, Illustrator komunikativní angličtinu – budete ji využívat při komunikaci i tvorbě obsahu kreativitu, samostatnost a preciznost Dále uvítáme: praxi na obdobné pozici znalost používání redakčních systémů (CMS)

Nabízíme

zázemí úspěšné české firmy s dlouholetou tradicí prostor pro realizaci vlastních nápadů přátelský kolektiv příspěvek na stravování 3 sick days nad rámec dovolené roční prémie na základě výsledků firmy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Marketing, reklama, public relations