Typ nabídky

Minimální mzda

Marketing Manager/ka

referenční číslo: 1637876721 | aktuálnost: 29.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, distribuční firmu s působením na trhu přes 30 let, která v ČR i okolních zemích zastupuje značky z oblasti spotřební elektroniky a gamingu, hledáme samostatného a kreativního Manažera/manažerku pro zastřešení marketingových aktivit.

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za plánování a realizaci marketingových aktivit v oblasti spotřební elektroniky u dodavatelů a odběratelů
  • Vyhodnocování kampaní
  • Tvorba kvartální marketingové strategie
  • Přípravu a realizace veletrhů a eventů
  • Nastavování a hlídaní marketingových budgetů, vyjednávání podpory s výrobcem
  • Komunikace s ambasadory značek na sociálních sítích a externí podporou správy sociálních sítí
  • Spolupráce s produktovým a obchodním týmem

Požadujeme:

  • Ukončené SŠ vzdělání s maturitou
  • Zkušenosti na podobné pozici min. 1 rok
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – komunikace s dodavateli
  • Schopnost plánovat a řídit marketingový plán
  • Znalost práce s MS Office
  • ŘP sk. B
  • Znalost sociálních sítí
  • Samostatnost a velkou dávku osobní disciplíny
  • Analytické a prezentační schopnosti
  • Pečlivost a smysl pro detail

Nabízíme:

  • Práci v dynamické společnosti, která ocení Vaše nápady a umožní Vám je rozvíjet na více trzích najednou
  • Zkušenosti a stabilitu české distribuční firmy
  • Samostatnou kreativní pozici
  • Zajímavé finanční ohodnocení včetně benefitů
  • Práci v přátelském kolektivu
  • Stravenky
  • Dovolenou 5 týdnů
  • Mobilní telefon, notebook
  • Slevu na firemní výrobky
  • Multisport kartu
  • Týmové aktivity
  • Místo výkonu práce: Praha - Karlín

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations

Profese: marketingový ředitel/manažer, specialista marketingu

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce