Typ nabídky

Minimální mzda

Manufacturing Engineer

referenční číslo: 52873 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta - menší společnost sídlící v Turnově, která se zaměřuje na výrobu bezpečnostních pásů - hledám nyní 2 kolegy se zkušenostmi z oblasti výroby nebo logistiky. Hledám 1) zkušeného kandidáta, který se perfektně dorozumí anglicky (vedení je zahraniční) a má zkušenost s přípravou nebo vedením výroby. A také 2) juniora v této oblasti, který ovládá základy konstrukčních programů, chce se realizovat v oblasti výroby a komunikace v angličtině pro něj není problém.
zodpovědnost za chod výroby spolupráce s dalšími kolegy z oddělení konstrukce, logistiky, nákupu podílení se na přípravě produktů dodržování plánu výroby příprava nových řešení, inovace

Požadujeme

znalost angličtiny na komunikativní úrovni - min. B2+ zkušenosti na pozici: Supervisor, Technolog, TPV, Vedoucí výroby atd. uživatelská znalost MS Office a Excel znalost čtení technické výkresové dokumentace zkušenost s konstrukčními programy (AutoCAD, SolidWorks apod.) orientace v oblasti výroby a logistiky JUNIOR: praxe v této oblasti minimálně rok

Nabízíme

zázemí menší výrobní společnosti s jasně daným produktem spolupráce s velkými automotive společnostmi dovolená 5 týdnů příspěvek na stravování a mnoho dalšího
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl