Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant ve výrobě - Valašské Meziříčí

referenční číslo: 43092 | aktuálnost: 31.03.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme posilu na pozici Manipulanta.
Práce na 3 směny, nebo nepřetržitý provoz.
Zajištění materiálu pro jednotlivé linky dle plánu výroby a nastavených postupů Příprava stroje pro rozjezd – vyčištění násypky a drtičky u stroje Správná manipulace s plastovým odpadem a jeho třídění

Požadujeme

SOU s vyučením Praxe na obdobné pozici ve výrobním spol. výhodou Oprávnění na řízení VZV výhodou Ochota nést zodpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost

Nabízíme

Bonusy Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem Věrnostní odměny Dovolená 5 týdnů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 23 500 - 25 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl