Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant ve skladu JIHLAVA 43 500 Kč/měs., bonus 50 000 Kč

referenční číslo: 6-18-387841 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme kvalifikované pracovníky/skladníky do jihlavského závodu. Práce v moderním a čistém prostředí!

Mzda po nástupu v závislosti na směnném modelu až 35 300 Kč.
Mzda po zapracování v závislosti na směnném modelu až 43 500 Kč.
Ke mzdě skladníka navíc nástupní bonus 50 000 Kč (rozpočítáno na 5x 10 000 Kč)

Manipulace se skladovou technikou (VZV, NVZ, tahač).
Manipulace s materiálem (nakládka, vykládka, rozvoz, přeskladnění).
Příjem a výdej materiálu.
Vizuální kontrola obalového materiálu.

Práce na 3 směnný nebo nepřetržitý provoz (směny dlouhé 7,5 hod).

Požadujeme

- věk min. 18.let
- ukončené ZŠ
- po nástupu na pozici: doškolení v závodní škole v rozsahu S1-S2
- VZV průkaz (může být i neplatný)
- strojírenské/technické vzdělání výhodou
- ochota pracovat na směnný provoz
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Nabízíme

- nástupní bonus 50 000 Kč!!!
- 5 týdnů dovolené
- dotované závodní stravování (denní menu již od 18,50 Kč, noční jídlo zdarma)
- volnočasové aktivity zcela zdarma pro Vás i Vaše rodinné příslušníky (bazén, wellness, fitness, bruslení)

Mzda: 35 300 - 43 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Jihlava, Jihlava,

Region: Kraj Vysočina, Česká republika

Obor: IT - prodej a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy