Typ nabídky

Manipulant skladu s VZV, mzda od 32 000 Kč

referenční číslo: 53148 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového parťáka do naší zavedené firmy na výrobu a povrchovou úpravu plechových výrobků, se sídlem u Nového Jičína. Nástup přímo do kmene.
Příprava nástrojů a materiálu pomocí VZV nebo retráku Nahazování svitků do lisů pomoci jeřábu Kontrola kvality Udržování pořádku na pracovišti

Požadujeme

Vlastníte platný VZV průkaz Jeřabnický a vazečský průkaz je pro vás výhodou Praxi v oblasti automotive velkou výhodou Manualní zručnost Ochotu pracovat na směnný provoz

Nabízíme

Nástup přímo do kmene Měsiční mzdu od 32 000 Kč hrubého Příplatky dle ZP Stravenky v hodnotě 120 Kč za odpracovanou směnu 22 dní dovolené a 3 dny sick days 2 ročně odměna ve formě flexipass Příspěvek k životnímu a pracovnímu jubileu Práci ve firmě s rodinou atmosferou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 32 000 - 36 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl