Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant/ka

referenční číslo: 52651 | aktuálnost: 31.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zkušené manipulanty/ky do firmy přímo v centru Českých Budějovic. manipulace s materiálem zásobování výrobních linek

Požadujeme

zkušenost se scannerem a obsluhou PC ochota pracovat ve směnách (ranní, odpolední, noční) fyzická síla a manuální zručnost

Nabízíme

mzda: 25 370 Kč osobní ohodnocení: 0 - 1 020 Kč měsíční bonus za docházku: 1 000 Kč půlroční bonus za docházku: 8 000 Kč příplatky za noční práci 40 Kč/h a víkendy 40 Kč/h dotované stravné: 35 Kč za jeden oběd dovolená: 25 dní možnost zprostředkovat ubytování
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba