Typ nabídky

Minimální mzda

Manipulant expedice/liberec/tar

referenční číslo: 37083 | aktuálnost: 08.08.2019

Kariéra s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl, hledáme vhodné kandidáty na pozici: MANIPULANT EXPEDICE/LIBEREC/TAR.
Náplň práce:
Čištění a balení vyráběných dílů.
Práce s přenosným terminálem.
Mění umístění dílů a přepravních regálů.
Příprava dílů k převozu. Umísťuje díly na přepravní regály a přepravní palety.
Provádí nakládky a vykládky přepravovaných dílů a regálů.
Zajišťuje svoz dílů od kooperace (firemním vozem).
Přepravuje díly mezi halami
Požadujeme:
Vzdělání: vyučen, středoškolské.
Odborná praxe: zkušenosti z oboru logistiky, manipulace, skladování, přepravy.
Ostatní znalosti: řidičské oprávnění skupiny B (praxe s řízením dodávky výhodou), oprávnění k řízení VZV.
IT dovednosti: práce s přenosným terminálem.
Osobnostní předpoklady: aktivní zájem učit se nové věci, schopnost práce v týmu, slušné a korektní vystupování.
Nabízíme:
Práci v oboru high-tech technologií, spolupráci s nejlepšími odborníky.
Dlouhodobou zaměstnaneckou perspektivu v neustále se rozvíjejícím oboru technologií budoucnosti.
Nepřetržitý provoz pouze ranní směna (12h).
Profesní vzdělávací programy, školení, zvyšování kvalifikace s možností následného profesního růstu.
Transparentní systém odměňování.
Příjemná pracovní atmosféra v mladém kolektivu.
Práce v čistém prostředí.
Atraktivní zaměstnanecké benefity (stravenky, bonusovou dovolenou, jazykové kurzy, firemní akce, permanentní přenosné vstupenky).
Místo pracoviště:
Liberec
Termín nástupu:
Ihned/dle dohody
Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis s fotografií v ČJ na e-mail kariera03@karierasro.cz.
Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem §12 a §21 č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.12.2019. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.

Region: Liberecký kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Ostatní