Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manipulant expedice | 3 směny, mzda až 30 000 Kč

referenční číslo: 53283 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

manipulace s bednami nakládka a vykládka zboží ovládání VZV práce na 3 směny

Požadujeme

vítaná je zkušenost s vysokozdvižným vozíkem možnost pracovat ve vícesměnném provozu

Nabízíme

základní mzda 24 400 Kč měsíční odměny až 3 700 Kč příplatek za směnnost až 700 Kč příspěvek na dopravu až 600 Kč stravenkový paušál cca 1 500 Kč
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 24 400 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Doprava, logistika