Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manipulační dělník, závozník

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29325880797 | aktuálnost: 29.05.2024

EKO-SEPAR, s. r. o.

Upřesňující informace

ZAHRANIČNÍ RODINNÁ FIRMA ZABÝVAJÍCÍ SE svozem, tříděním a recyklací odpadů hledá zaměstnance na pozici Manipulační dělník, závozník
Náplň práce: manipulace s odpadovými nádobami a kontejnery, koordinace nakládky a vykládky materiálu, obsluha lisů, dotřiďování surovin.
Požadujeme: zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochota kolektivní práce.
Nabízíme: nástup možný ihned, jednosměnný provoz, volné víkendy, placené přesčasové hodiny, možnost rozšíření kvalifikace, roční odměny, příspěvky na stravování, odpovídající platové ohodnocení od 31 500 Kč podle kvalifikace a zařazení.
První kontakt osobně, telefonicky či e-mailem.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Mzda: 31 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Hřbitovní 1214, Nýřany,

Region: Plzeňský kraj

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o pracovní činnosti (DPČ)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince