Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažera výroby | atraktivní mzda

referenční číslo: 53528 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme manažera výroby, který by se připojil k zahraniční firmě. Tato pozice nabízí pestrou škálu pracovních úkolů a atraktivní finanční ohodnocení. Pokud máte rádi jednání s lidmi a rádi pracujete nezávisle, pak je tato pozice přesně pro vás. Stačí nám zaslat váš životopis a budete o krok blíže k této příležitosti.
Zajištění dodržování výrobního plánu, procesů a postupů. Vedoucí a motivující vedení výrobního týmu. Zodpovědnost za dosažení výsledků v oblasti výkonu a kvality. Aktivní spolupráce s ostatními odděleními, včetně kvality, logistiky, výzkumu a vývoje, lidských zdrojů atd. Analýza a zpracování výrobních dat a reportů.

Požadujeme

Absolvované středoškolské/vysokoškolské vzdělání v technickém oboru Minimálně 5 let zkušeností na podobné pozici Schopnost komunikovat v anglickém jazyce Platný řidičský průkaz skupiny B Znalost práce s počítačem (MS Office) Zkušenost s vedením týmu, proaktivní přístup a schopnost pracovat samostatně

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti Dovolená 5 týdnů Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování (firemní stravování) Cafeterie systém Roční bonus Poukázky Flexi pass Zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl