Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer zakázky – dopravní stavby (80-110.000 Kč)

referenční číslo: 55662 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Hledáme kvalifikovaného a zkušeného manažera zakázek v dopravních stavbách, který se připojí k našemu týmu! Tato pozice zahrnuje řízení a koordinaci stavebních projektů od počáteční fáze až po dokončení. Ideální kandidát má silné organizační schopnosti, schopnost řídit týmy a výbornou znalost stavebních postupů.

Pokud si říkáte, že to jste určitě vy, tak nám pošlete životopis a pracujte jako:

MANAŽER ZAKÁZKY – DOPRAVNÍ STAVBY (80-110.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení celého průběhu projektu až po závěrečné předání
  • Komunikace s projektanty a dodavateli
  • Vedení jednání, kontrolních dnů a TDI
  • Zodpovědnost za dodržování technologických postupů, kvality, BOZP a termínů
  • Řádné vedení náležité dokumentace a reporting

Požadujeme

  • Vzdělání ve stavebním oboru
  • Výbornou znalost problematiky silničních staveb
  • Notnou dávku zodpovědnosti a samostatnosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Praxi v řízení staveb a vedení lidí

Nabízíme

  • Služební auto
  • 13. a 14. plat
  • 25 dnů placené dovolené
  • Telefon
  • Notebook
  • Pružná pracovní doba
  • Vlastní organizace náplně práce
  • Individuální rozvržení pracovní doby
  • Příspěvek na PP/ŽP
  • Možnost občasné práce z domu
  • Podíl na zisku firmy
  • Možnost spolupráce na ŽL
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Bonusy / prémie
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Lokalitu: okres Hradec Králové

Mzda: 80 000 - 110 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura