Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer zakázek/projektu

referenční číslo: 9-10-399062 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme kolegu na pozici MANAŽER ZAKÁZEK / PROJEKOTVÝ MANAŽER

Vaší pracovní náplní bude:
* spolupráce s kolegy z oddělení nákupu, výroby a konstrukce
* tvorba harmonogramů a jejich kontrola v průběhu projektu/výroby
* koordinace a řízení zakázek ve všech fázích (nabídka, stanovení podmínek, výroba, expedice)
* podílení se na výrobě a servisu našich výrobků (energetika)

Požadujeme

* technické SŠ/VŠ vzdělání
* Anglický jazyk na komunikativní úrovni
* Předchozí praxe v řízení/plánování výroby
* Orientace v programech pro plánování projektů (MS Project aj.)

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- prémie
- flexibilní pracovní doba
- zdravotní volno
- závodní stravování
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- Cafeteria
- příspěvky na jazykové vzdělávání
- další firemní a jazykové vzdělávání
- možnost profesního i osobnostního růst

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Plzeň-Město, Pilsen,

Region: Plzeňský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita