Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer výroby s NJ - služební auto, odměny, benefity #zkiFL

referenční číslo: 65eb0164d2e3b0da9f038ff7 | aktuálnost: 07.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Připojte se k našemu týmu jako vedoucí výroby s aktivní znalostí německého jazyka! Hledáme zkušeného profesionála, který bude mít klíčovou roli v plánování a řízení celkového výrobního procesu. Máme vizi dodávat nejen včas, ale i s maximální kvalitou, a hledáme vedoucího, který sdílí naše hodnoty a dokáže je prosadit v každodenní praxi. Pokud jste ambiciózní lídr a máte zkušenosti v oblasti vedení týmu výrobních pracovníků, pak jste tím pravým kandidátem. Nabízíme moderní pracovní prostředí s důrazem na inovace a širokou škálu benefity, včetně služebního automobilu po zkušební době. Pokud vás tato příležitost zaujala, neváhejte a zašlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání s vámi!
Náplň práce:
- plánování a řízení výroby
- příprava a účast na auditech
- odpovědnost za dodržování termínů a kvality vzhledem k požadavkům zákazníků

Požadujeme

- komunikativní znalost NJ
- znalost technických procesů
- praxe na obdobné pozici

Nabízíme

- služební auto (po ZD)
- jednosměnný provoz
- dovolená navíc
- stravenky
- vzdělávací kurzy
- zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinu
- příspěvek na důchodové připojištění

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Strojírenství, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity