Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer výroby (85-95.000 Kč)

referenční číslo: 33937 | aktuálnost: 09.08.2022

Advantage Consulting, s.r.o.

Vystudoval jste školu technického zaměření a máte praxi na pozici Manažer výroby? Máte pokročilou znalost angličtiny? Chcete získat nové zkušenosti a pracovat pro úspěšnou společnost?

Pak nám zašlete životopis v angličtině!!!

Mezinárodní společnost hledá kolegu na pozici: MANAŽER VÝROBY (85-95.000 Kč)

Náplň práce

  • Řízení výrobního oddělení
  • Zajištění maximální produktivity práce
  • Správa systému kvality
  • Reportování výsledků výroby a kvality
  • Zlepšování standardů výroby

Požadujeme

  • SŠ/VŠ s technickým zaměřením
  • Anglický jazyk pokročilé úrovni (nutné)
  • MS Office (Excel - uživatelskou úroveň)
  • Praxi z pozice manažera výroby automotive alespoň 5 let

Nabízíme

  • Stabilní a stále se rozvíjející nadnárodní společnost
  • Manažerské benefity
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • Možnost vzdělávání a stáží v zahraničí
  • Lokalitu: Klášterec nad Ohří

Mzda: 85 000 - 95 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Řemesla, výroba