Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer výroby

referenční číslo: 54153 | aktuálnost: 17.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se ke stabilní výrobní firmě v Liberci. Specializují se na zakázkovou výrobu, při které využívají špičkové techniky pro dosažení výjimečných výsledků pro naše klienty.
Vedení a management týmu cca 30 výrobních pracovníků, podpora spolupráce a motivace pracovního prostředí. Aktivní účast na procesu zadávání zakázek s technickým přínosem pro získání nových kontraktů. Organizace a dohled nad každodenními operacemi ve výrobě, zajištění optimálního využití zdrojů. Plánování, sledování a revize výrobních procesů a harmonogramů za účelem maximalizace efektivity výroby. Zajištění plnění a monitorování hospodářských výsledků, správa rozpočtů a finančních cílů. Dohled nad časovým plánováním projektů, materiálovým plněním a zajištěním efektivních nákupních a kooperačních procesů. Vedení a motivace zaměstnanců, podpora kultury a neustálého zlepšování.

Požadujeme

Vzdělání v technickém oboru - SŠ/VŠ. Zkušenosti se zakázkovou výrobou a projektovým managementem. Manažerské dovednosti s historií vedení výrobních týmů. Nadšení a motivace k zavádění nových procesů a podpora neustálého zlepšování. Porozumění standardním postupům v oblasti konstrukce, obrábění a montáží. Vynikající organizační schopnosti. Analytické myšlení, komunikativní dovednosti, profesionální vystupování. Angličtina na komunikativní úrovni - B2.

Nabízíme

Dynamickou roli s významným dopadem na operace a výsledky společnosti. Možnost vést a růst v dobře zavedeném výrobním prostředí. Konkurenční plat a balíček benefitů, odpovídající zkušenostem. Příležitosti pro profesní rozvoj a školení. Pružná pracovní doba. Příspěvky, odměny.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Liberecký kraj

Obor: Výroba, průmysl