Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Manažer vozového parku-carsharing (60-70.000 Kč)

referenční číslo: 55146 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti se správou vozového parku a s provozem služby Carsharing? Máte schopnost pozitivně motivovat lidi k dosahování lepších výkonů, efektivně komunikovat směrem k podřízeným a směrem k managementu společnosti? Pak jste náš člověk! Pošlete mi Váš životopis k posouzení!

MANAŽER VOZOVÉHO PARKU-CARSHARING (60-70.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za vozový park v rámci Česka a Slovenska (okolo 800 aut)
  • Výběr dodavatelů vozidel, PHM, leasingových společností, SW řešení pro car sharing, monitoringu vozidel
  • Zajištění oprav a preventivní údržby
  • Příprava finančních plánů

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického oboru
  • Prokazatelné zkušenosti na obdobné pozici (v oblasti správy vozového parku, v oblasti řízení lidí)
  • Zodpovědnost za flotilu minimálně 500 vozů PODMÍNKOU
  • Zkušenost s provozem služby Carsharing
  • Znalost MS OFFICE

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení (fix + variabilní složka)
  • Velmi různorodou práci ve stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené a dny volna navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní a penzijní pojištění
  • Multisport kartu
  • Místo výkonu práce: Dle místa bydliště + výjezdy po ČR a SR

Mzda: 60 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Doprava, logistika, Automobilový průmysl