Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer údržby a servisu s NJ

referenční číslo: 14522 | aktuálnost: 26.01.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Zodpovídali jste za oddělení údržby a servisu? Umíte rozdělit práci a nebojíte se zodpovídat za její výsledek? Mluvíte německy a chcete jazyk aktivně využívat? Máte přirozenou autoritu a umíte jednat s lidmi? Hledáme Vás! Mezinárodní výrobní společnost, sídlící v Královéhradeckém kraji, hledá posilu na pozici: MANAŽER ÚDRŽBY A SERVISU S NJ

Náplň práce

* Zodpovědnost za procesy výroby a zajištění podmínek * Organizace práce podřízených * Podílení se na projektech a projektovém vedení * Zodpovědnost za vytížení elektroservisu a pohotovosti * Zajištění oprav budov a dalších objektů

Požadujeme

  • Vysokoškolské vzdělání elektrotechnického směru
  • Komunikativní znalost němčiny - podmínkou