Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer údržby (80 - 90.000 Kč)

referenční číslo: 41935 | aktuálnost: 20.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte strojírenské vzdělání, zkušenosti s vedením oddělení údržby? Pak je tato pozice určena právě Vám!!

Výrobní společnost s progresivním růstem na trhu hledá nového kolegu na pozici:

MANAŽER ÚDRŽBY S AJ (80 - 90.000 Kč)

Náplň práce

  • Zodpovědnost za udržování dobrého technického stavu strojního zařízení.
  • Plánování preventivní údržby strojů, opravy a programování strojů.
  • Vedení týmu podřízených, dohled nad dodržováním BOZP.
  • Zodpovědnost za dodržování čistoty a pořádku na pracovišti.

Požadujeme

  • Zkušenosti na podobné pozici minimálně 5 let.
  • Zkušenost s tvorbou plánů oprav strojů a zařízení.
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni.
  • Schopnost vývoje výrobních řešení.
  • Know-how investičního plánování a řízení nákladů.

Nabízíme

  • Osobní přístup a zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Služební auto.
  • 25 dní dovolené + 2 dny Sick day.
  • Dobré platové ohodnocení.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Příspěvek na stravné.
  • Osobní placené volna nad rámec zákoníku práce dle kolektivní smlouvy.
  • Příspěvky na děti (narození dítěte, různé pobyty jako tábory, kurzy...).
  • Příspěvky na služby polikliniky.
  • Možnost jazykového vzdělávání.
  • Zaměstnanecké benefity formou cafeterie.
  • Místo výkonu práce: Uherský Brod

Mzda: 80 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl