Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer technického týmu / vedoucí projektů (až 85 tisíc)

referenční číslo: 43584 | aktuálnost: 14.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme nového kolegu, který se ujme vedení našeho vývojového týmu. Máte VŠ z techniky, zkušenosti s vedením projektů (výroba či vývoj) a alespoň mírně pokročilou angličtinu? Pozice je pro vás jako dělaná. Máme pro vás nachystanou skvělou mzdu a navíc k ní přidáme další cenné benefity. Pošlete nám životopis.
Vedení projektů vývoje nových produktů Organizace práce celého týmu Reporting

Požadujeme

VŠ vzdělání v technickém oboru Zkušenost s vedením projektů (bez ohledu na typ) Mírně pokročilá angličtina (B1+)

Nabízíme

Mzdu až 85 tisíc Roční bonus 5 týdnů dovolené + 3 sick day Flexibilní pracovní doba Možnost částečného home office Závodní jídelna a stravenky Příspěvek na penzijní pojištění Příspěvek na dopravu Příspěvek na bydlení
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 70 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Zlínský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl, Management