Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer skladu s aj, auto, bonusy #W2tmH

referenční číslo: 65fab9e939954a446b2720e9 | aktuálnost: 19.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenosti s vedením většího týmu ve skladu, ovládáte angličtinu a hledáte novou výzvu? Pak se nám ozvěte a přidejte se do týmu pohodových lidí jako manažer skladu a pracujte v rodinném prostředí firmy, která se zabývá zdraví prospěšnými produkty! Nabízíme příspěvky na dopravu, automobil, bonusy z roční mzdy navíc, motivující mzdu dle zkušeností a mnoho dalšího.
A co bude Vaším úkolem?
- Vedení týmu ve skladu (celkově asi 100 lidí, 9 teamleaderů)
- Pravou rukou pro Vás bude technický specialista skladu, teamleadeři
- Dohled nad správným fungováním skladu, optimalizace sklad. procesů
- Nastavení cílů, vyhodnocování výkonů, produktivity
- Rozvoj a hodnocení pracovníků
- Zodpovědnost za dodržování pravidel bezpečnosti a požární ochrany
- Účast na implementaci nových projektů
- Vyhodnocení KPIs, produktivity, analýza stávajících procesů, návrhy nových konceptů
- Spolupráce s dalšími odděleními společnosti - HR, nákup, doprava

Požadujeme

- Zkušenosti s vedením týmu ve skladu
- Zkušenosti se skladovými procesy,
- Výborné znalosti people managementu
- Komunikativní znalost angličtiny
- Znalost práce na PC - v excelu

Nabízíme

- Motivující mzdu dle zkušeností
- Prac. dobu po - pá s pružným začátkem/koncem prac. doby
- Bonus z roční mzdy
- Automobil
- Příspěvky na dopravu
- 5 týdnů dovolené
- Stravenkový paušál 100 Kč
- Sickdays
- Možnost kariérního růstu
- Přátelský kolektiv
- Firemní akce

Mzda: 90 000 - 120 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika, Management, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita