Typ nabídky

Minimální mzda

Manažer skladu

referenční číslo: 43577 | aktuálnost: 11.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte zkušenosti s řízením pracovníků a vyznáte se ve skladové logistice? Domluvíte se anglicky? Jste spolehlivým a pečlivým člověkem zaměřeným na správné postupy a dodržování procesů? Pro výrobní sklad o 55ti zaměstnancích hledám uchazeče na pozici Manažera/ky skladu! Náplň práce: řízení veškerých operací a procesů v rámci skladu plánování provozu, směn, personálního obsazení kontrola pracovních postupů a dodržování nastavených procesů zodpovědnost za skladovou evidenci vč. inventur hodnocení a rozvoj podřízených zajištění údržby manipulační techniky

Požadujeme

SŠ vzdělání praxe na vedoucí pozici v logistice a skladování práce na PC (Office) komunikativní angličtina dobré řídící a rozhodovací schopnosti, asertivita pečlivost a spolehlivost řp. B, znalost práce s vzv

Nabízíme

stabilní zaměstnání pololetní prémie (13. a 14. plat) 5 týdnů dovolené příspěvek na stravování příspěvek na penzijko Multisport karta či Cafeterie Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Doprava, logistika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl